O nas

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które funkcjonuje na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Świadczymy kompleksowe usługi związane z utrzymaniem czystości oraz porządku we wszelkiego typu obiektach prywatnych i użyteczności publicznej, a także na terenach zewnętrznych. Dysponujemy rozbudowanym i profesjonalnym zapleczem składającym się z najwyższej jakości środków czystości oraz specjalistycznych maszyn i urządzeń. Zatrudniamy doświadczonych oraz zaangażowanych w pracę specjalistów. Uczestniczymy w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zadań, jednocześnie stawiając na najwyższe standardy usług.

Jako firma z potencjałem stawiamy na ciągły rozwój swojej kadry, uczestnicząc w szkoleniach i pogłębiając wiedzę na temat nowości rynkowych.

Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa potrzeby. Do naszych zadań podchodzimy chętnie i z największą starannością. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt, a nasz Zespół z przyjemnością udzieli odpowiedzi.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Dlaczego nasza firma sprzątająca?

Dwoje doświadczonych sprzątaczy na tle czystych przeszkleń

Doświadczenie

Zatrudniamy specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży sprzątającej. Są to zarówno eksperci od praktycznego stosowania środków i maszyn, ale także kadra zarządzająca, która dba o należytą staranność i terminowość usług.

Podstawowe środki czystości wyłożone na stole

Profesjonalna chemia

Stosujemy środki znanych marek, które uzyskały rozpoznawalność na całym świecie. Dzięki skuteczności i wydajności tych środków uzyskujemy efektywność i opłacalność naszych usług.

Maszyna sprzątająca podłogi podczas pracy

Nowoczesne maszyny przemysłowe

Posiadamy profesjonalne maszyny do sprzątania w obiektach przemysłowych. Dzięki temu skutecznie utrzymujemy nie tylko małe pomieszczenia, ale przede wszystkim ogromne obiekty kubaturowe!

Ponad 20-letnie doświadczenie w branży