Sprzątanie osiedli Warszawa

Usługi sprzątające na terenach mieszkalnych obejmują sprzątanie osiedli, klatek schodowych, bloków bądź wspólnot mieszkaniowych. Podczas usługi sprzątania wykazujemy się profesjonalizmem, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz stosujemy najwyższej jakości środki czystości.

BEZPŁATNA WYCENA

Wiadomość zosała wysłana.

Sprzątanie osiedli Warszawa – zakres prac

Ikona schodów symbolizująca sprzątanie klatek schodowych

Dbanie o czystość klatek schodowych oraz pomieszczeń wspólnych

Zadbamy o czyste wnętrze każdego budynku. Do naszych obowiązków należy sprzątanie klatek schodowych oraz wszelkich pomieszczeń wspólnych typu piwnica, pralnia, garaż bądź wózkownia. Sprzątanie bloków wykonujemy systematycznie, w zależności od ustaleń. Jest to bardzo wygodna opcja dla mieszkańców, ponieważ zostaną odciążeni od dodatkowych obowiązków.

Ikona parkietu symbolizująca czyszczenie i pielęgnację podłóg

Sprzątanie podłóg

Sprzątanie bloków wymaga starannego zamiatania oraz mycia podłóg. W zależności od rodzaju powierzchni, dobieramy odpowiednie środki czystości. Radzimy sobie nawet z najtrudniejszym zabrudzeniem, pozostawiając powierzchnię czystą i odporną na zanieczyszczenia. Odświeżamy każdą klatkę schodową, pozostawiając ją pachnącą na długi czas.

Ikona ściany symbolizująca czyszczenie lamperii

Czyszczenie i pielęgnacja lamperii

Lamperia pełni funkcje dekoracyjne i ochronne dolnej części ścian wewnętrznych oraz wzdłuż posadzki. Wykonana jest przeważnie z farby olejnej, kamienia, marmuru, stiuku bądź z drewna. Aby lamperia pozostała w idealnym stanie, do jej pielęgnacji używamy specjalnych środków, które nie uszkodzą struktury.

Ikona otwartego okna symbolizująca mycie przeszkleń oraz drzwi

Mycie okien, przeszkleń, wind oraz drzwi wejściowych

Źródłem światła na klatce schodowej są promienie słoneczne docierające przez okna. Aby szyby były czyste używamy specjalnych środków, które na dłużej pozwolą cieszyć się ładnym widokiem. Dbamy również o różne przeszklenia, windy oraz drzwi.

Ikona grzejnika symbolizująca pielęgnację wyposażenia klatek schodowych

Pielęgnacja wyposażenia

Do czyszczenia elementów wyposażenia takich jak balustrady, kwietniki, parapety, skrzynki na listy, lampy, żyrandole, gabloty informacyjne, grzejniki czy kontakty używamy specjalnych środków czystości. Uporają się z zabrudzeniami, których nie wyeliminujemy domowymi detergentami, ponieważ są bardziej skoncentrowane niż środki drogeryjne.

Ikona drzewa i ławki symbolizująca tereny zewnętrzne

Utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych

Sprzątanie osiedli i terenu wokół polega na pielęgnacji bram wejściowych i wjazdowych, oczyszczaniu kratek ściekowych, zbieraniu śmieci z trawników czy opróżnianiu koszy. Dbamy również o tereny zielone, między innymi: kosimy i nawozimy trawniki, przycinamy żywopłoty oraz krzewy, zagrabiamy liście, zabezpieczamy rośliny przed okresem zimowym, podlewamy roślinność.

Odśnieżanie oraz sprzątanie parkingów i garaży

Nasz zakres obowiązków sprowadza się do utrzymania czystości na parkingach oraz w garażach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn oraz chemii jesteśmy w stanie perfekcyjnie doczyścić nawierzchnię. Zajmujemy się również odśnieżaniem.

Ikona odkurzacza symbolizująca prace dodatkowe

Dodatkowe prace

Oprócz podstawowych czynności zajmujemy się wszelkimi dodatkowymi usługami podczas sprzątania osiedli. Jesteśmy zespołem składającym się z doświadczonych oraz rzetelnych specjalistów. Nie są obce nam skomplikowane zlecenia.

Darmowa wycena. Zamów teraz

Dlaczego zlecić nam sprzątanie biur?

Dwoje doświadczonych sprzątaczy na tle czystych przeszkleń

Doświadczeni pracownicy

Nasz zespół budują ludzie, którzy gwarantują sukces firmy poprzez ciągłe udoskonalanie swojej wiedzy, ze sporym doświadczeniem i ogromną motywacją do działań. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wybór naszej firmy sprzątającej będzie najlepszym rozwiązaniem spośród możliwych. Gwarantujemy, że kadra będzie pomocna, niezakłócająca codziennego funkcjonowania rodzin i nierozpraszająca mieszkańców.

Maszyna sprzątająca podłogi podczas pracy

Odpowiednie produkty oraz maszyny

Produkty oraz sprzęt, które stosujemy podczas sprzątania wspólnot mieszkaniowych wyróżniają się wysoką efektywnością, a także programami oszczędnościowymi. Używamy systemy dozowania chemicznego cieszące się dobrą renomą, ze względu na zapobieganiu marnotrawstwu, brak obciążania środowiska chemią o zbyt dużej koncentracji, jednocześnie gwarantując wysoki efekt i jakość usług.

Widok drogi przez przednią szybę jadącego samochodu

Elastyczność i dyspozycyjność

Aby dostosować się do potrzeb klientów jesteśmy dyspozycyjni przez cały tydzień, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dzięki takiemu rozkładowi pracy przyjmujemy zlecenia o każdej porze dnia i nocy, jednocześnie pozwalając Państwu na wybór odpowiedniego terminu, nie kolidującego z innymi pracami.

Podłoga wypolerowana na wysoki połysk

Wysoki standard

Posiadamy maszyny czyszcząco-zbierające z systemem dozowania środków chemicznych oraz urządzenia multifunkcyjne z wymiennymi przystawkami. Takie rozwiązanie pozwala wykonywać nam rozmaite usługi sprzątania osiedli biorąc pod uwagę potrzeby klienta, np. zamiatanie, koszenie trawy bądź odśnieżanie.

Sprzątanie osiedli Warszawa - cennik

Sprzątanie osiedli skupia wiele usług. Przygotowujemy indywidualną ofertę cenową według specyfiki prac, częstotliwości oraz terminu usług. Jesteśmy nastawieni na owocną współpracę, dlatego staramy się uzgodnić odpowiedni budżet dla wykonywanych prac. Cenimy profesjonalizm i zaspakajamy wymagania klienta. Usługi wykonujemy kompleksowo lub pojedynczo, np. wyłączne utrzymanie czystości na podległych terenach zewnętrznych. Zawsze nadzorujemy sprzątanie wspólnot mieszkaniowych i pozostajemy w kontakcie z administracją osiedla.

Gdzie realizujemy sprzątanie osiedli?

Firma CLINUX wykonuje sprzątanie osiedli w Warszawie. Prace wykonujemy starannie i terminowo. Świadczone usługi są zawsze zgodne z zobowiązaniami zawartymi w umowie. Zapraszamy do kontaktu!


Warszawa

Białołęka

Bielany

Bemowo

Ursus

Żoliborz

Wola

Targówek

Praga Północ

Praga Południe

Śródmieście

Ochota

Włochy

Mokotów

Ursynów

Wilanów

Wawer

Rembertów

Wesoła