Sprzątanie hoteli Warszawa

Atrakcyjny hotel przyciąga sporą liczbę gości, jednak aby wrócili ponownie musi spełniać takie kryteria jak perfekcyjny porządek, ład i estetyka. Świadczymy profesjonalne oraz dyskretne usługi, aby cieszyli się Państwo pozytywnymi opiniami na temat czystości hotelu.

BEZPŁATNA WYCENA

Wiadomość zosała wysłana.

Sprzątanie hoteli Warszawa – zakres prac

Ikona łóżka symbolizująca sprzątanie pokoi hotelowych

Dbanie o pokoje hotelowe

Do naszych obowiązków należy systematyczne i solidne sprzątanie pokoi hotelowych. Zajmujemy się odkurzaniem i myciem podłóg, usuwaniem kurzu z mebli, myciem okien, czyszczeniem tapicerek, praniem dywanów i wykładzin.

Ikona toalety symbolizująca sprzątanie i utrzymanie łazienek i toalet

Sprzątanie łazienek i toalet

Oferujemy usługi utrzymania czystości w łazienkach i toaletach. Nasze zadania opierają się na myciu kafelek, umywalek, kabin prysznicowych, wanien, sedesów, usuwaniu kamienia z baterii, myciu luster, lamp, grzejników. Regularnie uzupełniamy środki czystości.

Ikona człowieka zworkami śmieci symbolizująca opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków

Dbanie o części wspólne, korytarze, windy oraz opróżnianie koszy

Starannie dbamy o części wspólne: odkurzamy i myjemy podłogi, wykładziny, czyścimy poręcze, parapety oraz windy. Zajmujemy się opróżnianiem koszy i stosujemy się do zasad segregacji odpadów. Bardzo ważne jest czyszczenie bawialni dla dzieci, hotelowej biblioteki, sal bankietowych, konferencyjnych oraz pozostałych pomieszczeń.

Ikona otwartego okna symbolizująca mycie przeszkleń oraz drzwi

Mycie okien, przeszkleń oraz drzwi

Okna oraz jakiekolwiek przeszklenia w hotelu muszą charakteryzować się idealną czystością. Aby były perfekcyjnie czyste korzystamy z odpowiednich środków czystości. Preparaty nie pozostawiają smug i mają przyjemny zapach.

Ikona lampy symbolizująca pielęgnację wyposażenia hotelu

Pielęgnacja wyposażenia hotelu

Wyposażenie hotelu i zaaranżowanie przestrzeni daje gościom poczucie odpoczynku i relaksu. Musi również spełniać wysoki standard utrzymania czystości. Zastosowanie dobrej jakości produktów w połączeniu z profesjonalnym sprzętem, pozwala cieszyć się porządkiem i estetycznym wyglądem.

Ikona dania symbolizująca sprzątanie restauracji hotelowej oraz zaplecza

Sprzątanie restauracji hotelowej oraz zaplecza

Restauracja to miejsce, gdzie spotykają się goście hotelowi w celu spożycia posiłku. Naszym obowiązkiem jest utrzymanie nieskazitelnie czystej i zadbanej powierzchni. Podczas usługa sprzątania hotelu stosujemy zasady HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontroli).

Ikona ręczników symbolizująca dbanie o czystość strefy SPA

Dbanie o czystość strefy SPA

SPA jest absolutnie wyjątkową strefą. To miejsce pozwala się zrelaksować i zapomnieć o życiu codziennym. Z najwyższą starannością dbamy o higienę urządzeń SPA. Zabezpieczamy basen przed rozwojem bakterii, zazielenieniem wody, zmętnieniem oraz nieprzyjemnym zapachem. Stosujemy codzienną dezynfekcję oraz regularne sprzątanie.

Ikona drzewa i ławki symbolizująca tereny zewnętrzne

Dbanie o tereny zewnętrzne

Estetyka terenów zewnętrznych należących do hotelu wpływa na jego wizerunek. Usługi wykonujemy rzetelnie i troszcząc się o każdy szczegół. Oferujemy pielęgnację terenów zielonych, zamiatanie i czyszczenie chodników, parkingów, mycie elewacji oraz odśnieżanie.

Utrzymanie porządku na parkingach oraz garażach

Dbamy o odpowiednie zagospodarowanie garażu oraz utrzymanie w nim czystości. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami szorująco-zbierającymi ze sporym dociskiem do podłoża oraz wykorzystujemy odpowiednie środki chemiczne.

Ikona odkurzacza symbolizująca prace dodatkowe

Dodatkowe prace

Istnieje szereg pozostałych, ale kluczowych prac związanych z utrzymanie porządku i czystości. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia niezależnie od stopnia trudności.

Darmowa wycena. Zamów teraz

Dlaczego warto zlecić nam sprzątanie hoteli?

Dwoje doświadczonych sprzątaczy na tle czystych przeszkleń

Doświadczeni pracownicy

Pracownicy, którzy wykonują usługi sprzątania hotelu, charakteryzują się zaangażowaniem w wykonywane prace, starannością i wysoką kulturą osobistą. Ich doświadczenie wpływa na jakość świadczonych usług. Nasz zespół korzysta z profesjonalnych technik sprzątania pokoi hotelowych.

Podłoga wypolerowana na wysoki połysk

Jakość usług

Goście hotelowi są bardzo krytyczni oraz są w stanie zauważyć wszelkie niedociągnięcia. Nasza pracowitość pozostawia tylko i wyłącznie wysoki poziom zadowolenia z porządku panującego w hotelu. Szczególnie dbamy o każde miejsce i każdy element. Świadczymy usługi profesjonalnie i bardzo starannie.

Maszyna sprzątająca podłogi podczas pracy

Profesjonalne środki czystości i nowoczesne maszyny

Kompleksowe sprzątanie hotelu zobowiązuje do stosowania nowoczesnych i wydajnych maszyn oraz atestowanych środków czystości. W swojej pracy posługujemy się ekologicznymi produktami, które są przyjazne środowisku.

Ekipa sprzątająca podczas pracy nad czystością biura

Dobra organizacja pracy

Czas, który poświęcamy na sprzątanie hoteli musi być efektywnie rozplanowany. Posługujemy się harmonogramem prac, dzięki czemu znamy etapy poszczególnych usług. Oferujemy wykonanie kompleksowego i profesjonalnego sprzątania w hotelu oraz terminowość.

Sprzątanie hoteli Warszawa - cennik

Ofertę cenową przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie. Wycena musi zostać poprzedzona wizją lokalną, ponieważ dzięki niej jesteśmy w stanie stwierdzić jakie prace musimy wykonać. Nasz wykwalifikowany pracownik udaje się na miejsce świadczenia docelowych usług, sprawdza teren i poznaje wymagania opiekuna obiektu. Informacje, które zdobył pomogą przygotować szczegółową ofertę cenową.

Gdzie realizujemy sprzątanie hoteli?

Firma CLINUX proponuje sprzątanie hoteli na terenie Warszawy. Usługi świadczymy kompleksowo, nie pomijając najmniejszego szczegółu. Nasz zespół zapewni wysoki poziom utrzymania czystości w Państwa hotelu.


Warszawa

Białołęka

Bielany

Bemowo

Ursus

Żoliborz

Wola

Targówek

Praga Północ

Praga Południe

Śródmieście

Ochota

Włochy

Mokotów

Ursynów

Wilanów

Wawer

Rembertów

Wesoła