Sprzątanie hal i magazynów Warszawa

Usługi takie jak sprzątanie magazynów oraz hal produkcyjnych wykonujemy w Warszawie. Kompleksowo zadbamy o czystość obiektu z uwzględnieniem zaplecza biurowego i socjalnego. Zlecenia przyjmujemy niezależnie od wielkości powierzchni.

BEZPŁATNA WYCENA

Wiadomość zosała wysłana.

Sprzątanie hal i magazynów Warszawa – zakres prac

Ikona parkietu symbolizująca czyszczenie i pielęgnację podłóg

Mycie i pielęgnacja podłóg

Do mycia i pielęgnacji podłóg używamy profesjonalnych preparatów oraz specjalistycznego sprzętu. Maszyny szorująco-zbierające idealnie sprawdzą się w czyszczeniu hal produkcyjnych. Urządzenia i środki dobieramy do określonego typu powierzchni.

Ikona toalety symbolizująca sprzątanie i utrzymanie łazienek i toalet

Utrzymanie czystości w szatniach, łazienkach, kuchniach oraz innych pomieszczeniach socjalnych

Tak jak dbamy o same hale, musimy również zadbać o wszelkie miejsca dodatkowe. Starannie sprzątamy pomieszczenia socjalne i sanitarne, takie jak kuchnie, łazienki oraz szatnie. Zajmujemy się regularnym uzupełnianiem artykułów higienicznych.

Ikona otwartego okna symbolizująca mycie przeszkleń oraz drzwi

Alpinistyczne mycie przeszkleń i okien

Oferujemy alpinistyczne oraz tradycyjne mycie okien. Czyścimy wszelkie przeszklenia oraz drzwi używając sprawdzonych produktów chemicznych. W swojej pracy stosujemy różne urządzenia, by usługi wykonywane były w sposób właściwy, z zachowaniem idealnej precyzyjności.

Ikona człowieka zworkami śmieci symbolizująca opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków

Opróżnianie koszy na śmieci i wymiana worków

Podczas produkcji na halach oraz w magazynach powstają odpady, które należy posegregować i usunąć. Do naszych zadań należy opróżnianie śmieci oraz ich segregacja. Obowiązkiem firmy sprzątającej jest poznanie terminu wywozu śmieci. Do usług dodatkowych wlicza się czyszczenie koszy i wymiana worków.

Ikona stanowiska komputerowego symbolizująca czystość przynależnych biur

Dbanie o czystość przynależnych biur

Biura, które należą do hal magazynowych muszą zapewnić pracownikom komfort pracy poprzez odpowiednie utrzymanie czystości. Świadczymy usługi mycia podłóg, okien, drzwi, dbanie o wyposażenia biura oraz opróżnianie koszy na śmieci.

Zamiatanie oraz odśnieżanie parkingów i garaży

Świadczymy usługi sprzątania terenów podległych obiektowi. Dbamy o dobry wygląd parkingów oraz garaży. Zajmujemy się profesjonalnym zamiataniem oraz odśnieżaniem miejsc w okresie zimowym.

Mycie elewacji budynków

Fachowo przygotowujemy się do mycia elewacji budynków. Zwracamy uwagę na miejsca trudno dostępne takie jak rynny, wnęki okienne, kratki wentylacyjne, elementy funkcjonalne i dekoracyjne.

Ikona odkurzacza symbolizująca prace dodatkowe

Dodatkowe prace

Do dodatkowych prac zaliczamy odkurzanie konstrukcji i kanałów wentylacyjnych, mycie regałów, świetlików, kratownic, konstrukcji podporowych oraz sufitów, pranie wykładzin, polimeryzację podłóg, krystalizację posadzek kamiennych, czyszczenie ciśnieniowe oraz sprzątanie parkingów i terenów podległych obiektowi.

Darmowa wycena. Zamów teraz

Dlaczego warto zlecić nam sprzątanie hal i magazynów?

Dwoje doświadczonych sprzątaczy na tle czystych przeszkleń

Doświadczenie

Doświadczenie wpływa na wybór firmy sprzątającej. Jesteśmy dumni z owocnej pracy, którą wykonujemy przez długie lata. Naszym atutem jest wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, która wykonuje prace starannie i bezpiecznie. Uczestniczy w różnych szkoleniach, by zapoznać się ze specyfiką wykonywanych prac w magazynach.

Maszyna sprzątająca podłogi podczas pracy

Odpowiedni wybór środków oraz maszyn

Technologia maszyn oraz profesjonalne produkty pozwalają zachować wysoką skuteczność oraz dokładność podczas czyszczenia hal produkcyjnych. Do sprzątania magazynów używamy urządzeń przeznaczonych do mycia magazynowych posadzek, posiadających większe zbiorniki i większy docisk.

Widok drogi przez przednią szybę jadącego samochodu

Dyspozycyjność

Sprzątanie hal często odbywa się poza godzinami pracy magazynu bądź w momencie, w którym obecnie nie odbywa się ruch wózków widłowych. Nasza firma sprzątająca jest dyspozycyjna i elastyczna. Szukamy odpowiedniej pory na sprzątanie hali, by zachować wysokie bezpieczeństwo swoich pracowników, jak i Państwa zespołu.

Ekipa sprzątająca podczas pracy nad czystością biura

Profesjonalna kadra

Dopuszczając pracowników do prac wysokościowych musimy być pewni, że posiadają odpowiednie kwalifikacje. Dbamy zatem o szkolenia naszej kadry i regularnie podnosimy stopień wiedzy. Dzięki temu zespół jest doświadczony oraz w pełni przygotowany do czyszczenia hal produkcyjnych.

Sprzątanie hal i magazynów Warszawa - cennik

Przygotowujemy wstępną indywidualną ofertę w odniesieniu do wymagań klienta oraz na podstawie zebranych informacji takich jak: rodzaj obiektu, typ powierzchni, częstotliwość, termin realizacji oraz specyfika prac. Przed wyceną proponujemy spotkanie z osobą zarządzającą w obiekcie, w którym mają nastąpić usługi sprzątania, w celu przeprowadzenia wizji lokalnej.

Gdzie realizujemy sprzątanie biur?

Oferujemy mycie hal produkcyjnych i sprzątanie magazynów na terenie Warszawy. Służymy profesjonalnym doradztwem i wysoką jakością usług!


Warszawa

Białołęka

Bielany

Bemowo

Ursus

Żoliborz

Wola

Targówek

Praga Północ

Praga Południe

Śródmieście

Ochota

Włochy

Mokotów

Ursynów

Wilanów

Wawer

Rembertów

Wesoła